Články

Každý z nás jistě má svůj amulet, talisman či nějaký předmět, který je pro nás něčím výjimečný, významný. Talisman může být spjat s naší vzpomínkou, významnou událostí nebo jsme prostě jen o něj zakopli na naší životní cestě. Vzpomínám si, když jsem byla malá, tak můj děda když zabíjel králíky doma, uřízl mi jednu packu a věnoval mi ji s...

Howlit jako ochranný kámen a talisman přináší štěstí, lásku, peníze, odvahu a ochranu.

Křišťál

16.06.2020

Křišťál je velmi pozoruhodný kámen s očistnou, léčivou energií. Pokud tento průzračný kámen používáme k meditaci, je vhodné jeho hrot směřovat nahoru, pokud je naopak našim cílem nosit ho a být léčen, je vhodné energii jakoby uzemňovat, takže špicí dolů.

Avanturín

19.09.2019

Tento zelený kámen je označován jako kámen štěstí. Přináší prosperitu a bohatsví co se materiální stránky týká. Tedy pokud jdete sázet, kámen v kapse by neměl chybět stejně tak jako jdete - li jednat o práci a penězích.

Sodalit

30.07.2019

Tento minerál má nejsilnější vibrace mezi modrými kameny, které všeobecně vyzařují sílu a ochranu. Sodalit spojuje logiku s intuicí, pomáhá porozumět aktuálnímu stavu Vašeho života. Pokud se budete potřebovat, soustředit, koncentrovat či uklidnit, sáhněte po sodalitu. Vnese Vám uklidnění a dodá odvahu. Rozvíjí sílu a moudrost.