Modrý anděl pro štěstí

Nová kolekce

Modrý anděl pro štěstí

Tento nádherný modře laděný talisman s modrým minerálem Vám přinese ochranu a štěstí do života. Tyrkenit je považován za kámen štěstí, bohatství a úspěchu. Chrání před nehodami a neštěstím.

Tyrkenit povzbuzuje sílu a vnitřní klid. Stabilizuje proměnlivé nálady, uklidňuje nervy. V zaměstnání podporuje komunikativnost a rozhodnost.

Modrá barva symbolizuje klid a soulad. Je barvou barvou nebe a vody, vzbouzí v nás nekonečnost a pocit důvěryhodnosti. Právě z tohoto důvodu má spousta firem a výrobků na sobě modrou barvu. Je to barva uklidňující a radostná, tyrkysová barva je spojována s magickými účinky.

Při spojení minerálu tyrkenitu a modré barvy máme nádherný ochranný talisman ne cesty do auta, autobusu pro šťastné kilometry. Také na pracovní stůl, aby se Vám lépe pracovalo či je anděl vhodný kamkoliv do bytu pro harmonizaci, k posteli nebo k Vašim meditačním chvílím.

Tyrkenit má také schopnost uvádět do vzájemné rovnováhy čakry.

Každý anděl je jiný a originální. Tělo je namalováno do modré perleťové barvy, hlava a křídla jsou vždy vyvedeny do celkové harmonie. 

Dárkově zabaleno do vkusné krabičky v přírodních barvách s visačkou a logem kAcz, součástí balení je info jak vysoká částka putuje na podporu Asociace hospicové péče v ČR.

Anděl kAcz je určen k zavěšení do interiéru, není určen do vlhkého prostředí. Vyžaduje jemnou manipulaci. Není určeno na hraní. Slouží jako závěsný, dekorační předmět. Velikost cca 8x7cm, se závěsem z kamínků cca 12x7cm

Zakoupením produktu jste přispěli částkou 40,- Kč ve prospěch hospiců v ČR.


220,00 Kč