Fialový anděl pro ochranu

Novinka

Fialový anděl kAcz je přímo stvořen pro toho, kdo miluje duchovno, esoteriku, meditaci nebo prostě pro toho na kom Vám zaleží a milujete ho. Klidně i pro Vás samotné protože sebeláska je důležitá a dělat si radost by měla být součást Vašeho života. 

Ametyst, tento nádherný fialový krystal býval kdysi kámen králů. Má mocnou sílu a silné energetické vibrace. Je to výborný meditační kámen, protože spojuje duchovno a naší duši. Ametyst lze použít k otevření psychických i duchovních center v těle.

Fialová barva obecně má uklidňující efekt a protistresové účinky. Fialová se zasluhuje o pročištění mysli, její celkové uklidnění, povzbuzuje představivost a intuici. Ne zřídka je fakt, že lidé, které tato barva přitahuje bývají duchovně velmi silní, vůdčí lidé v oblasti duchovní inspirace.

Ametyst je kámen tvořivého myšlení a intuice. 

Každý anděl je originál, proto se anděl může lišit od fotky. Tělo je vždy vymalováno do fialové perleťové barvy, křídla a hlavička jsou provedena k celkové barevné harmonii. Součástí každého anděla je ametystové srdíčko a v závěsu jsou sekané ametystové minerály. Kamínky pocházejí ze světa kamenů v Rožnově pod Radhoštěm.

Dárkově zabaleno do vkusné krabičky v přírodních barvách s visačkou a logem kAcz, součástí balení je info jak vysoká částka putuje na podporu Asociace hospicové péče v ČR.

Anděl kAcz je určen k zavěšení do interiéru, není určen do vlhkého prostředí. Vyžaduje jemnou manipulaci. Není určeno na hraní. Slouží jako dekorační předmět. Velikost cca 9x7cm - jen anděl, bez závěsu. Závěs cca 4 cm. 

Zakoupením produktu jste přispěli částkou 40,- Kč ve prospěch hospiců v ČR.

220,00 Kč