Můj šťastný anděl

Tento úžasný kAcz anděl se stane naprosto skvělým osobním dárkem pro každého, kdo miluje anděly, talismany nebo amulety. Každý anděl je originální a rozdílný. Tato kolekce je vytvořena s minerálními kamínky, které jsou určeny pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Proto se anděl stává osobním talismanem. 

Některé minerální kameny jsou společné pro jednotlivá znamení, proto vždy u obrázky je popis, pro které se hodí. Tělo anděla je vždy v bílých barvách  a minerální srdce bude také vždy ve stejných barvách jako na obrázku. Zbytek komponentů je dotvořen do celkové barevné harmonie.

Anděl je krásný doplňek do bytu, domu, do Vašeho meditačního koutku, nebo jen tak pro ochranu kamkoliv, kde budete chtít. Můžete nyní objednat i kamenný stojánek na andílka. 

Dárkově zabaleno do vkusné krabičky v přírodních barvách s visačkou a logem kAcz, součástí balení je info jak vysoká částka putuje na podporu Asociace hospicové péče v ČR.

Anděl kAcz je určen k zavěšení do interiéru, není určen do vlhkého prostředí. Vyžaduje jemnou manipulaci. Není určeno na hraní. Slouží jako závěsný, dekorační předmět. 

Zakoupením produktu jste přispěli částkou 40,- Kč ve prospěch hospiců v ČR.

Velikost 9x7cm.


195,00 Kč